Stefek Burczymucha lub po prostu Pulpet ten mały ciałem, ale ogromny duchem psi mężczyzna poszukuje swojego miejsca w świecie prawdziwego domu, gdzie będzie rozumiany i kochany bez względu na to ile par butów zje i na jakiego lenia wyrośnie.

Stefek ma 1,5 miesiąca jest już odrobaczony i lada dzień przejdzie pierwsze szczepienia. Do adopcji tego zucha konieczna jest wizyta przed adopcyjna, krótka rozmowa oraz wizyta po adopcyjna, podpisanie umowy w której zawarte jest zobowiązanie o obligatoryjnej kastracji w odpowiednim momencie. Osoby chętne proszę o kontakt tel 600 064 851 lun na adres tozkolobrzeg@o2.pl. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu, nie dajemy piesków na łańcuch oraz do budy!

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn