Jedni się śmieją, inni oburzają, jeszcze inni traktują śmiertelnie poważnie. Doniesienia Krzysztofa Plewki o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym zajmującym się uchwałami podejmowanymi przez kołobrzeskich radnych maja swój ciąg dalszy. 

K. Plewko miał być pierwszym, ale już słyszymy, że nie ostatnim radnym przesłuchiwanym przez CBA w Szczecin. Jeden z radnych, który prosi o anonimowość powiedział nam, że także on był już wezwany i przesłuchany przez CBA. I miało to miejsce w ostatnią środę. Potwierdza nam także to, co mówił Plewko o zainteresowaniu śledczych uchwałami dotyczącymi dzielnicy uzdrowiskowej.

Nieoficjalnie natomiast dowiedzieliśmy się, że wezwanie otrzymał kolejny radny.

K. Plewko podczas konferencji prasowej tłumaczył swoje odejście z klubu radnych PdK właśnie prowadzonym przez CBA postępowaniem dotyczącym rzekomych nieprawidłowości w RM.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook