×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Na placu przed molo trwają prace naprawcze. Jako pierwsze wymieniane są zniszczone płyty betonowe oraz mocowane te, które się poluzowały.  Prace naprawcze wykonywane są w ramach gwarancji. Część płyt betonowych nie była dostatecznie związana z podłożem, po kilku miesiącach użytkowania niektóre chwiały się pod stopami spacerujących. Pracownicy budowlani mocują je, a te płyty które popękały, wymieniają są na nowe.

Wciąż nie wiadomo jak miasto poradzi sobie z kwestią czystości nawierzchni. Miejscami widać, że płyty były niedawno czyszczone, ale liście spadające z drzew pozostawiają na nich nowe i trwałe ślady. Po częściowej wymianie nawierzchni przed molo przyjdzie czas na odnowienie ławek oraz uporządkowanie roślinności. 

[hdvs videoid=2370]
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn