×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Miejskie toalety w 2017 roku nadal będą bezpłatne. Taką decyzję po rozmowach z radnymi podjął prezydent Janusz Gromek. Bezpłatne toalety miejskie były sztandarowym pomysłem klubu radnych Porozumienie dla Kołobrzegu, który wszedł w życie przed tegorocznym sezonem letnim. Prezydent od samego początku miał co do tego pomysłu obiekcje, bo utrzymanie toalet kosztuje niemałe pieniądze. W związku z tym przygotowując budżet na 2017 rok prezydent zaproponował najpierw symboliczną złotówkę za skorzystanie z toalety miejskiej, później zmienił jednak zdanie.
Prezydent dodaje, że w przyszłym roku symboliczną złotówkę miałoby za to kosztować wejście na kołobrzeskie molo. Ostateczna decyzja w sprawie płatnego molo jeszcze nie zapadła.

 

[hdvs videoid=2432]

 
 
 
 
 
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook