×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Przypominamy, że wybory do rad osiedli odbędą się w tę niedzielę 16 października. Głosować będzie można w godzinach 10.00 – 17.00.   W Urzędzie miasta trwają przygotowania do wyborów do rad osiedlowych. Cztery lata temu frekwencja wyniosła nieco ponad 4%, jak będzie w tym roku, okaże się 16 października. W niedzielę w czterech osiedlach -  nr 1,3,7,6 wybory nie odbędą się, bo zgłosiło się tam mniej niż 15 kandydatów i tym samym, radnymi osiedlowymi zostaną wszyscy zarejestrowani. Największy wybór mają mieszkańcy osiedla nr 4 i 5 - zgłosiło się tam po 22 kandydatów. 

Na kartach do głosowania ułożone są alfabetycznie listy kandydatów. Wyborca oddając swój głos powinien zaznaczyć nie więcej niż 15 osób, natomiast co najmniej jedną. W przypadku, gdy na karcie nie znajdzie żaden krzyżyk lub więcej niż 15, głos będzie nieważny.

Lokale wyborcze będą czynne w godzinach 10 -17. Prawo do głosowania mają wyłącznie mieszkańcy danego osiedla po okazaniu dowodu tożsamości. Poniżej zamieszczamy obwieszczenia Miejskiej Komisji Wyborczej - listy kandydatów poszczególnych osiedli i adresy lokali wyborczych.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://www.informacje.kolobrzeg.pl/images/2016/rady_osiedli

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook