×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej połączono z jubileuszem 70-lecia Szkoły Podstawowej nr 6. W szkole na Radzikowie zorganizowano uroczysty apel, w którym udział wzięli dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy kołobrzeskich szkół, uczniowie i rodzice, mieszkańcy Radzikowa, a także samorządowcy i inni zaproszeni goście. Dzień Edukacji Narodowej to przede wszystkim święto wszystkich nauczycieli, pedagogów oraz pracowników oświaty. W tym roku obchody przebiegły pod znakiem reformy oświaty.
Miejskie obchody Dnia Edukacji połączono z jubileuszem Szkoły Podstawowej nr 6. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny przedstawiający działalność szkoły na przestrzeni ostatnich 70 lat. Dyrektor szkoły Andrzej Haraj odebrał w imieniu wszystkich pracowników szkoły wiele podziękowań i gratulacji oraz upominków. 

 

[hdvs videoid=2445]
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook