×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Na najbliższej sesji Rady Miasta pod głosowanie radnych trafi poprawka  do uchwały o bezpłatnych przejazdach komunikacją miejską dla dzieci i młodzieży uczącej się.  Przygotowanie poprawki do uchwały w sprawie ustalenia cen i opłat za usługi lokalnego transportu zbiorowego na terenie Gminy Kołobrzeg, wykonywanych przez Komunikację Miejską w Kołobrzegu zlecił prezydent Janusz Gromek. Dotychczas obowiązująca uchwała pozwala na bezpłatne korzystanie z przejazdów autobusami komunikacji miejskiej przez młodzież i dzieci mieszkające i uczące się na terenie miasta Kołobrzeg. Prezydent polecił przygotowanie stosownej poprawki, która rozszerza ten zapis. Przejazdy komunikacją mają być darmowe dla wszystkich uczniów zameldowanych w Kołobrzegu, a niekoniecznie uczących się w granicach miasta.
Jak mówi prezydent, decyzję o ulgach dla wszystkich uczniów zameldowanych w Kołobrzegu, podjął po rozmowach z rodzicami dzieci uczących się poza miastem. O tym, czy propozycja prezydenta wejdzie w życie zadecydują na najbliższej sesji radni.

[hdvs videoid=2492]

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook