×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kołobrzeska Kawiarnia Coffeedesk mieszcząca się przy ulicy Mazowieckiej na Os. Bajkowym walczy o miano najlepszej Kawiarni w Europie. Konkurs kończy się 9 listopada br. - Po przejściu eliminacji jesteśmy w gronie pięciu najlepszych europejskich kawiarni i walczymy o pierwsze miejsce w kategorii najlepsza kawiarnia najlepszy design i najlepszy profil na instagramie - mówi Paulina Napora, manager kawiarni.
Link do artykułu i głosowania:

European Coffee Trip

 

Kawiarnia Coffeedesk dodatkowo walczy o tytuł kawiarni roku w Plebiscycie SCAE (Europejskiego Stowarzyszenia Kawy Najwyższej Jakości) Polish Chapter 2016. Plebiscyt SCAE to nowa idea polskiego oddziału, mająca na celu nagradzanie osobowości i biznesów aktywnie promujących kawę wysokiej jakości, wpływających na rozwój rynku, wspierających społeczność członków SCAE. W plebiscycie nominowane zostały 22 kawiarnie z całej Polski. Kawiarnia Coffeedesk reprezentuje miasto Kołobrzeg. W plebiscycie goście mogą wybrać kawiarnię, która na co dzień dba o wyjątkową obsługę klienta i czynnie wspiera społeczność SCAE, poprzez promowanie kawy wysokiej jakości. - Będzie nam bardzo miło jeśli zechcą nas Państwo wesprzeć w promocji naszego regionu i naszej kawiarni - dodaje Paulina Napora.

Link do głosowania:

 
Namiary na fb:
 
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook