Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza wręczył swoje nagrody Henryki. To wyróżnienie, przyznane w tym roku po raz pierwszy, ma być wręczane podczas najważniejszych szkolnych uroczystości. 

 

Rok 2016 jest Rokiem Sienkiewiczowskim , i to właśnie było okazją do przyznania nagród. Nagrody przyznano w kilku kategoriach.

Barbara i Robert Gauerowie otrzymali statuetkę W kategorii Przyjaciele szkoły. Marzana Jagiełło to "Wyjątkowy rodzic". Szczepana Czaplewskiego uznano za "Osobowość Szkolną" Krzysztofa Pyzię okrzyknięto "Super Absolwentem". Norbert Frańczuk to "Belfer Roku", Statuetkę w kategorii specjalnej - Super Henryka, otrzymał wieloletni dyrektor szkoły Janusz Gromek. Uroczystość wręczenia Henryków nadamy na naszej antenie w sobotę w bloku programów po wt.

 

[hdvs videoid=2686]

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook