×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Festiwal muzyki klubowej Plotzlich Am Meer (Nagle Nad Morzem) odbywający się dotąd w Rogowie przeniesie się na lotnisko w Podczelu? Organizatorzy niemieckiego festiwalu rozważają przeniesienie muzycznej imprezy, która przez 5 lat odbywała się Rogowie (gm. Trzebiatów). Wśród propozycji znalazło się lotnisko na Osiedlu Podczele. Jerzy Wolski, zastępca prezydenta ds. gospodarczych, podczas ostatniego spotkania z Radą Osiedla Podczele mówił, że decyzja ta należy do mieszkańców i rady osiedla. Festiwal zaplanowano na ostatni weekend sierpnia, tego gdzie się odbędzie jeszcze nie wiadomo. Czy ta czterodniowa impreza muzyczna zagości do Podczela, zadecydują mieszkańcy, a uchwałę w tej sprawie podejmie Rada Osiedla nr 9 Podczele.
- Sprawę organizacji festiwalu widzimy pozytywnie czekamy jednak jeszcze na konsultacje z mieszkańcami, to głównie ich zdanie będzie liczyło się przy podjęciu tak ważnej decyzji dla naszego osiedla. Taki festiwal to na pewno dodatkowa promocja dla miasta jak i naszego osiedla i nie ukrywamy wpływy do kasy miasta, które można by przeznaczyć na rozwój Podczela - mówi Jerzy Wolski.
Rada Osiedla Podczele zaprasza mieszkańców osiedla na spotkanie konsultacyjne ws. organizacji festiwalu muzyki klubowej Nagle Nad Morzem, na terenie dawnego lotniska w Podczelu. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 15 stycznia 2017 o godz. 19:00 w Hotelu Mona Lisa.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook