×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Od 31 marca do 29 maja 2017 roku będzie można składać wnioski na zadanie 1.3 Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach/ 1.3.2 Wspieranie efektywności energetycznej w sektorze mieszkaniowym, infrastruktura i środowisko KONKURS II.
Program ten skierowany jest do Wspólnot Mieszkaniowych oraz Spółdzielni Mieszkaniowych. Ogólna pula środków przeznaczonych na dofinansowanie projektów wynosi 300 000 000,00 zł.
 
Przedmiotem konkursu jest dofinansowanie projektów, dotyczących wspierania efektywności energetycznej w sektorze mieszkaniowym tj. głębokiej kompleksowej modernizacji energetycznej wielorodzinnych budynków mieszkaniowych. Parametr dofinansowania może wynieść 75% wydatków kwalifikowanych na poziomie projektu.
 
Dofinansowanie zewnętrzne może być szansą na wykonanie termomodernizacji, która jest następstwem usunięcia wyrobów zawierających azbest. 
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn