×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Dzielnicowi z kołobrzeskiej komendy policji prowadzą działania prewencyjne pod nazwą „Bezpieczne Osiedle”. Ich celem jest ujawnianie najbardziej uciążliwych dla mieszkańców wykroczeń porządkowych.Działania prewencyjne na stałe wpisały się już w grafik kołobrzeskich dzielnicowych. Policjanci podczas codziennej służby sprawdzają zgłoszenia mieszkańców ze swojego rejonu oraz prowadzą zintensyfikowane akcje kontrolne.
Ich głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego miasta, a w szczególności wybranego osiedla. Zgłaszanym problemem w rejonie Osiedla Ogrody jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w okolicach ul. Czarnieckiego na tzw. kwadracie. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają spokój, a także zaśmiecają przyległy teren.
W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami oraz przedstawicielami Rady Osiedla Podczele ustalono, że głównym problemem w tym rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol oraz używających słów nieprzyzwoitych na Skwerze Pana Tadeusza. Natomiast mieszkańcy Dzielnicy Zachodniej zgłaszają gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie kompleksu sportowo – rekreacyjnego i placu zabaw przy ul. Wylotowa 79 – 80.
W ramach powyższych zgłoszeń dzielnicowi wspólnie z policjantami komórki patrolowej dokonują częstszych kontroli wskazanych miejsc przez mieszkańców danych dzielnic.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn