Już w niedzielę miała lecieć do kliniki w Meksyku, w poniedziałek rozpocząć terapię. Niestety nie udało się. Kamila Barszczewska zmarła.   Kamila Barszczewska odeszła. 34 latka z Kołobrzegu, mama 6 letniej Marysi od miesięcy walczyła z rakiem. W tej walce pomagali jej najbliżsi i przyjaciele, ale też nie znający Kamili ludzie. Prowadzona zbiórka pieniędzy zjednoczyła kołobrzeżan. Charytatywne licytacje zgromadziły wokół Kamili tysiące ludzi. Już w niedzielę Kamila miała lecieć na terapię do Meksyku. Nie udało się. Kamila Barszczewska zmarła.


***

Pożegnanie Kamili Barszczewskiej odędzie się we wtorek 13 czerwca o 10:45 w Grzybowie (Msza Święta). Następnie kondukt żałobny wyruszy na Cmenatrz Komunalny w Kołobrzegu (ostatnia brama). 


foto: facebook Kamila Barszczewska
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn