×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Dziś na cmentarzu komunalnym rodzina, przyjaciele, znajomi, współpracownicy, kołobrzeżanie pożegnali Kamilę Barszczewską.


 
 
 
 
 
Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się mszą świętą w kościele w Grzybowie, po której tłumy uczestniczyły w ceremonii na cmentarzu komunalnym.
Zawsze pogodna, wesoła i bardzo silna duchem - taką ją zapamiętamy. Była odważna, pełna pasji do otaczającego świata. Kiedy okazało się że jest ciężko chora, Kamila nie poddała się i dzielnie stawiła jej czoła, aktywizując przy okazji tysiące ludzi z naszego miasta i regionu. 
W niedzielę miała lecieć do kliniki do Meksyku, niestety, choroba okazała się szybsza i silniejsza. Kamila Barszczewska odeszła w piątek 9 czerwca, dziś na cmentarzu żegnali ją bliscy, przyjaciele, znajomi, współpracownicy, a także wszyscy ci, którzy wspierali ją w tych najtrudniejszych chwilach.


[hdvs videoid=3612]
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn