×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Na wysokości Morskiego Oka morze oddało ciało mężczyzny. Rodzina potwierdziła, że to zwłoki poszukiwanego od ponad tygodnia 25-letniego Krzysztofa M.
 
 
 
 
 
W godzinach południowych, ratownicy patrolujący plażę na wysokości Morskiego Oka dostrzegli dryfujące w wodzie ciało, ratownicy przenieśli je na plażę i zawiadomili policję. Na miejscu pojawił się prokurator, który po wstępnych oględzinach powiedział, że wszystko wskazuje na to, że to zwłoki 25-letniego Krzysztofa M. Kilkadziesiąt minut później rodzina rozpoznała ciało kołobrzeżanina. Zwłoki decyzją prokuratora zostały zabezpieczone do sekcji.
25- letni Krzysztof M. z Kołobrzegu był poszukiwany od ponad tygodnia, ostatni raz widziany był na festiwalu Sunrise, zaginął w nocy z 21 na 22 lipca tego roku.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn