×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Do Urzędu Miasta wpłynęły dwie oferty w przetargu na budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3.  
 
 
Oferty na wybudowanie sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3 można było składać do dzisiaj, do godziny 13.30. Jak poinformował nas Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy kołobrzeskiego magistratu, wpłynęły dwie oferty. Pierwsza została złożona przez konsorcjum firm z Białogardu i Koszalina, opiewa na niemal 7,2 mln złotych. Drugą o milion niższą, ale z krótszym czasem gwarancji, złożyło przedsiębiorstwo budowlane ze Świdwina. 
Teraz rozpocznie się sprawdzanie ofert pod kątem prawnym. Miasto na budowę sali przy SP 3 zabezpieczyło w budżecie 5 milionów złotych. Obie oferty przewyższają tę kwotę. Jeżeli będą spełniać wszystkie wymagane warunki, to magistrat wybierze najkorzystniejszą, a prezydent prawdopodobnie zwróci się do radnych o zwiększenie finansowania inwestycji.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn