Karolina Szarłata - Woźniak została wyrzucona z  klubu radnych Platformy Obywatelskiej w Radzie Miasta. To decyzja Zarządu PO w powiecie.

Zarząd Platformy zdecydował, że Karolina Szałata - Woźniak musi odejść z klubu PO. Członkowie Zarządu nie komentują swojej decyzji. Dla nikogo nie jest jednak tajemnicą, że poszło  rezygnację Jacka Woźniaka, męża radnej, z Kołobrzeskich Razem i jego samodzielny start w wyborach samorządowych.
Dowiedzieliśmy się, że na radnych PO są też wywierane naciski by usunąć Szarłatę - Woźniak z funkcji przewodniczącej Komisji Uzdrowiskowej.

Karolina Szarłata - Woźniak jest zdziwiona taką decyzją. Mówi, że nie naruszyła żadnego punktu regulaminu klubu. Podkreśla też, że nie jest członkiem Platformy Obywatelskiej i to nie Zarząd a klub mógłby ją odwołać. Co więcej nikt z Zarządu nie poinformował jej o tej decyzji.

Karolina Szarłata - Woźniak jest zdziwiona taką decyzją. Podkreśla, że nie naruszyła żadnego punktu regulaminu klubu. Podkreśla też, że nie jest członkiem Platformy Obywatelskiej i to nie Zarząd a klub mógłby ją odwołać. Co więcej nikt z Zarządu nie poinformował jej o tej decyzji.
Karolina Szarłata - Woźniak jest zdziwiona taką decyzją. Podkreśla, że nie naruszyła żadnego punktu regulaminu klubu. Podkreśla też, że nie jest członkiem Platformy Obywatelskiej i to nie Zarząd a klub mógłby ją odwołać. Co więcej nikt z Zarządu nie poinformował jej o tej decyzji.Karolina Szarłata - Woźniak jest zdziwiona taką decyzją. Podkreśla, że nie naruszyła żadnego punktu regulaminu klubu. Podkreśla też, że nie jest członkiem Platformy Obywatelskiej i to nie Zarząd a klub mógłby ją odwołać. Co więcej nikt z Zarządu nie poinformował jej o tej decyzji.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn