Produkował amfetaminę na terenie gminy Kołobrzeg i wpadł. Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji w Opolu przy wsparciu kołobrzeskich funkcjonariuszy zlikwidowali laboratorium narkotyków.
 
 
 
Nielegalne laboratorium znajdowało się w wynajmowanym mieszkaniu na terenie gminy Kołobrzeg. Policjanci ustalili, że w produkcję narkotyków może być zamieszany 42-latek. Wszystko wskazuje na to, że chcąc szybko zarobić, mężczyzna postanowił produkować i sprzedawać narkotyki. Jego plany przekreśliło wkroczenie funkcjonariuszy opolskiego CBŚP i policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Podczas działań zlikwidowano laboratorium amfetaminy i zatrzymano „chemika”.
Na miejscu policjanci zabezpieczyli odczynniki chemiczne, pełne wyposażenie laboratorium oraz 850 gramów amfetaminy w postaci stałej i ponad 2 litry płynnej amfetaminy, z której można wytworzyć ponad 3 kg sproszkowanego narkotyku. W Prokuraturze Okręgowej w Opolu podejrzanemu przedstawiono zarzuty wytworzenia znacznej ilości amfetaminy w celu sprzedaży. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani tego typu  przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 15 lat.
Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. 

info i foto: Centralne Biuro Śledcze Policji 
Komentarze  
-1 # don wito korniszone 2019-02-11 12:17
Breaking bad po kołobrzesku..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook