×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Od środy 13 lutego, od godz. 10 w sali koncertowej kołobrzeskiego ratusza zostanie wystawiona księga kondolencyjna, w której będzie można wpisywać swoje kondolencje do soboty, czyli przez czas trwania żałoby narodowej po śmierci byłego premiera i działacza opozycji antykomunistycznej Jana Olszewskiego.
 
 
Jan Olszewski zmarł w piątek 8 lutego w wieku 88 lat. Był premierem w latach 1991-1992, obrońcą opozycjonistów w procesach politycznych w okresie PRL, doradcą prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Marszałek Sejmu Marek Kuchciński poinformował, że pogrzeb byłego premiera odbędzie się w sobotę. Według nieoficjalnych informacji z Kancelarii Prezydenta RP żałoba narodowa po jego śmierci będzie trwała od czwartku (14.02.) od godz. 12, do soboty o godz. 18.

zdjęcie: Piotr Życieński (IPN)
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook