Zapraszamy serdecznie uczniów szkół podstawowych i gimnazjów na Targi Edukacyjne, które odbędą się w dniach 1 - 2 kwietnia 2019 roku w godzinach od 9.00 do 13.00 w Zespole Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego przy ulicy Piastowskiej 5 w Kołobrzegu.
Targi Edukacyjne przygotowane zostały z myślą o młodzieży kończącej naukę w szkołach podstawowych i w gimnazjach. Uczniowie będą mogli uzyskać wszystkie informacje o szkołach ponadgimnazjalnych oraz o obowiązujących zasadach rekrutacji do szkół, dzięki czemu łatwiej im będzie zaplanować swoją przyszłość.

Zapraszamy również rodziców, pedagogów, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych. Wystawcami są szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu Kołobrzeskiego oraz instytucje pomagające w planowaniu kariery zawodowej. Ponadto uczniowie, którzy rozważają wybór szkoły branżowej, będą mieli okazję spotkać się z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami.

W tym roku Zespół Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu jest współorganizatorem Targów Edukacyjnych, inicjowanych i organizowanych, co roku, przez kołobrzeską Poradnię Pedagogiczno-Psychologiczną.

Targi Edukacyjne 2019 to świetna okazja do zebrania i przedstawienia w jednym miejscu wystawców zajmujących się kształceniem młodzieży.

Wstęp wolny!

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook