Od 21 do 22 maja odbędzie się  Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Bałtyk Karkonosze Tour”. Czekają nas utrudnienia w ruchu.  


W związku z organizacją XXVII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Bałtyk Karkonosze Tour”,  który odbędzie się w dniach 21 - 22 maja 2019  r.  informujemy,  że w dniu 21 maja  2019 r. (wtorek) w godz. od 10:00 do 21:00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Miasta Kołobrzeg.

Z uwagi na przygotowanie, zabezpieczenie trasy oraz przeprowadzenie wyścigu w godzinach od 10:00 – 21:00 ul. Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Budowlaną do skrzyżowania z ul. Drzymały będzie całkowicie wyłączona z ruchu.
Ponadto  w  dniu 22 maja 2019 roku w godzinach od 11.00 do 14.00  ruch następującymi ulicami będzie częściowo ograniczony: Ratuszowa ( Ratusz) od ul. Jana Pawła II – Koszalińska – Bolesława  Krzywoustego i dalej do  Karlina, Białogardu.

Organizatorzy przepraszają za utrudnienia.


Komentarze  
+2 # Szaman 2019-05-15 17:57
Fajnie, super, więcej takich imprez. Tylko dlaczego w środku tygodnia paraliżujecie centrum miasta? Czy nie można tego zrobić w weekend? To samo, tak samo fajnie, a mniej problemów dla wszystkich. Nawet ten pierwszy dzień niech się odbędzie w niedzielę. Ten drugi w poniedziałek jakoś można by przetrwać. A tak znów kupa ludzi będzie psy wieszać na tak fajnej imprezie. I słusznie, acz szkoda...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn