Autokary z turystami nie wjadą do centrum miasta. Projekt zmiany organizacji ruchu czeka na podpis starosty. Jeżeli nie pojawią się żadne wątpliwości, to centrum zostanie zamknięte dla ruchu autokarów w czerwcu.  

 

 

W marcu zespół do spraw organizacji ruchu działający przy staroście zdecydował o zamknięciu centrum miasta dla autokarów. Tym samym przychylił się do wniosku stawianego od dawna przez radnego Henryka Bieńkowskiego.

 

Projekt zmiany organizacji ruchu jest gotowy i czeka na podpis nieobecnego w tym tygodniu starosty. Nie wiadomo więc jeszcze, czy wszystkie propozycje miasta zostaną zaakceptowane. 

Jeżeli tak się stanie to autokary będą podjeżdżać z turystami nie pod Ratusz, a na ulicę Rzeczną. 

 

W nowym miejscu zasady mają być takie jak przy Ratuszu. Czyli postój nie dłuższy niż 15 minut. 

 

Ograniczenie wjazdu autokarów pod ratusz ma być pierwszym krokiem w drodze do ograniczenia ruchu pojazdów w centrum miasta.

Komentarze  
-6 # Zulu Gula 2019-05-20 15:32
Dla niemieckich zydowskich
I ukrainskich tez bedzie zakaz

Jesli tak to wypelni to znamiona
Anty hitleryzmu jad niezawisci
Antybanderyzmu i antysodomityzmu

A powiedzial przeciez Rezydent
Hromenko Juda ze to sie nie uda :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn