Wraca pomysł wyznaczania miejsc publicznych, w których można będzie pić alkohol. W ubiegłym roku temat został wywołany prezydenta Janusza Gromka, ale ostatecznie nic z niego nie wyszło. Czy teraz będzie inaczej?  

 

 

 

Równo rok temu prezydent Janusz Gromek  zapytał mieszkańców czy w Kołobrzegu są potrzebne miejsca, w których można pod chmurką legalnie spożywać alkohol. Odpowiedzi było sporo. Mieszkańcy byli za i wskazali lokalizacje. Schody przed Bałtykiem i deptak wzdłuż ulicy  Sułkowskiego, dokładnie od hotelu Diune po Arkę.

W ubiegłym roku jednak temat odłożono. Teraz wraca i trafił do Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. 

Jeżeli opinia tej komisji będzie pozytywna zostanie przygotowany projekt odpowiedniej uchwały, który trafi pod obrady radnych.

 

Przypomnijmy. Zmiany w ustawie o wychowaniu w trzeźwości wprowadziły zakaz spożywania napojów alkoholowych w miejscach publicznych. Dały jednak gminom możliwość wyznaczenia miejsc, w których jest to dozwolone. 

Komentarze  
+4 # TT 2019-05-22 18:33
ja proponuję gdzieś w okolicach 13 dzielnicy, ewentualnie na Koszlińskiej tak mniej więcej od "Czeczenii" do Bastionu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Aronisko13 2019-06-25 18:40
A ja proponuję żebyś tyle nie ćpał,nie brał dopalaczy i w końcu wzioł się za porządną prace,a nie wiecznie stoisz pod Biedronką na Okopowej i żebrał na taniego vipa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn