Trwa wymiana barierek na kołobrzeskim molo. Łuszcząca się farba szpeciła cały obiekt i sprawiała, że nie wyglądał on estetycznie. Jak zapewnia prezydent Anna Mieczkowska, prace uda się zakończyć przed wysokim sezonem letnim.

 

 

Koszt wymiany to 430 tysięcy złotych. To jednak jedyne prace, które na razie zostaną wykonane. Największym problemem są wypadające śruby z materiału kompozytowego, z których wykonano deski. Z tym, jednak miasto będzie musiało poczekać przynajmniej do końca sezonu. Wciąż trwa proces sądowy między magistratem, a firmą Hydrobud, będącą wykonawcą wcześniejszego remontu, o zwrot kwoty pół miliona złotych, które miasto zajęło wykonawcy.

Komentarze  
0 # Milicja Obywatelska 2019-06-08 08:54
Wazne ze koles strazak z Ustronia dostal przetarg, zarobil miliony, pozniej kolejny na marine a teraz juz moze sobie spokojnie byc deweloperem... Prywatny folwark. Tak sie robi biznes.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn