Komentarze  
+12 # podatnik 2019-06-08 07:47
Za tak duże pieniądze dostaje się wiedzę ogólnodostępną a wiedza ukryta zostaje w polityce lokalnej.

Czy Spółki powinny być biznesem a nie zatrudnianiem byłych radnych o to jest pytanie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # Tom 2019-06-08 08:25
Wydano 250 tys. zł pieniędzy podatników za coś, co mogli równie dobrze zrobić audytorzy miejscy. Brawo!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # eselde 2019-06-08 16:57
Kolejna ściema Pani Prezydent. W kampanii wyborczej ten audyt miał być jedną z ważnych spraw,wprowadzał naiwnych w przekonanie ,że przyszła Pani Prezydent zrobi porządek z zupełnie niewydolnymi i niekompetentnymi zarządami i prezesami miejskich spółek. Naiwni i uzależnieni od Platformy, nie wiadomo dlaczego Obywatelskiej, oczywiście w to uwierzyli. Każdy inny mieszkaniec miasta ,który wie jak kłamią politycy,już na tamtym etapie miał przekonanie graniczące z pewnością ,że jeśli zostaną zlecone te audyty, to pieniądze wydane dla audytorów,to pieniądze stracone. Ale cóż Pani Mieczkowska wydała ćwierć miliona nie swoich pieniędzy więc hulaj dusza. Nieszczęściem tego kraju jest to,że nie można tej Pani pociągnąć do odpowiedzialności i wyegzekwować zwrot tych pieniędzy z prywatnej kieszeni, w sytuacji ,kiedy audyt jest zbiorem banałów i nie stanowi ,żadnej wartości merytorycznej, nie jest też podstawą do wyciągnięcia jakichkolwiek wniosków personalnych, na które czekali mieszkańcy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # eselde 2019-06-08 17:16
A wnioski personalne??? ,jakie wnioski???Przecież w spółkach siedzą kolesie partyjni,więc kto ich odwoła.Przecież ta Platforma jest bardzo słaba.Odwołanie prezesów spowodowałoby jej rozpad,bo ich w kupie(przepraszam) trzymają tylko stołki. Pani prezydent przed objęciem urzędu złożyła ślubowanie,że"powierzony mi urząd będę sprawować tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców". Wobec sprawy utopienia ca 250 tysięcy w przedsięwzięcie nie przynoszące żadnych korzyści miastu ,tekst ślubowania to czysta kpina. Mnie interesuje przy tej okazji, w aspekcie socjotechnicznym i moralnym, samopoczucie Pani Mieczkowskiej w związku z tą blagą i machiawelizmem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Marek Jot 2019-06-08 19:37
Z tego co obserwuję , pani Prezydent ma się dobrze. :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # Vilkun 2019-06-08 17:20
No i stało się, braw nie będzie z mojej strony, w dniu wczorajszym miałem możliwość obejrzenia „autoprezentacji” „audytora/ów. Przedstawili gdzie i komu ów audytu do tej pory robili. Zastanawiające jest to że próżno szukać w tym gronie prywatnych przedsiębiorstw czy spółek, wszystkie prezentowane to te które „utrzymują się z publicznych - czyli naszych pieniędzy!!! Kancelarie premiera NiKu itd. Spółki miejskie którymi „władają” lokalni politycy itd..... Spółki skarbu państwa itd.... itd!!! Żaden, żadna prywatna firma nie pozwoliła by sobie na to by za taki audyt zapłacić tyle kasy o ile jakaś się do tej pory zdecydowała - a wątpię!!!! Ot i następna kwestia to to ze ów spółki są spółkami prawa handlowego, a miasto dotuje je z własnych środków tak jak ma zamiar to zrobić w kontekście zieleni na ponad 1 milion 200 tysięcy złotych!!!! I tu się pytam jakim prawem??? Przecież Pani prezydent deklaruje że wszyscy przedsiębiorcy będą funkcjonować w mieście na tych samych prawach!!!! Kpina!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # ZUS 2019-06-09 06:29
Ktoś dał to i ktoś wziął...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Kołobrzeg 2019-06-09 20:18
Śmiech na sali. Audytor odnosząc się do polityki zatrudnienia w Spółkach stwierdził, że wszystko było super. Że zatrudniano w spółkach fachowców. Na sali siedział przykład wręcz czegoś odwrotnego radny Piotr L. zatrudniony w MZZDiOŚ, któremu jest bardzo daleko do fachowości patrząc na wykształcenie. Typowo polityczne zatrudnienie. I TO MA BYĆ AUDYT? Pani Prezydent proszę nie robić z Kołobrzeżan ludzi niedorozwiniętych umysłowo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn