Kołobrzeski Klub Rotary wspólnie z Klubem z Danii przekazali dzisiaj ponad czterysta kompletów pościeli dla oddziałów Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Jednocześnie na rzecz oddziału dializ przekazali specjalistyczne łóżko.

Kołobrzescy Rotarianie już od dawna wspomagają kołobrzeski szpital. Poza wręczeniem 400 kompletów pościeli, przekazali także specjalistyczne łóżko do dializ.

Dodatkowo w ramach swojej działalności kołobrzeski Klub Rotary współorganiuzuje wymiany młodzieży. Wielokrotnie gościli młodzież z całego świata, a w tym roku dwie Meksykanki i jedną Amerykankę, które przedstawili podczas dzisiejszej konferencji w szpitalu.

 

Kołobrzeski Klub Rotary od wielu lat wspiera ideę służby społeczeństwu. Członkowie Klubu zapowiadają kolejne wsparcie dla Szpitala.

 

Więcej na ten temat już wkrótce w materiale wideo.

Komentarze  
+11 # Beatex 2019-06-12 22:16
A gdzie był jakiś przedstawiciel szpitala?
Jakiś dyrektor, zastępca, ktokolwiek?
Trochę wstyd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn