Podczas dzisiejszej narady dyrektorów placówek oświatowych Powiatu Kołobrzeskiego, z rąk starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego oraz członka zarządu Heleny Rudzis-Gruchały, Halina Schulz-Tkacz odebrała akt powierzenia jej stanowiska dyrektora Zespołu Szkół im. Maciej Rataja w Gościnie.

14 czerwca 2019 roku odbył się konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie. Komisja Konkursowa wyłoniła kandydata na to stanowisko Halinę Schulz-Tkacz. Zarząd Powiatu na posiedzeniu w dniu 19 czerwca 2019 roku zatwierdził wynik konkursu i 26 czerwca uchwałą powierzył Halinie Schulz-Tkacz stanowisko dyrektora na 5 lat szkolnych - od 1 września 2019 do 31 sierpnia 2024 roku.

Komentarze  
0 # Kibic 2019-07-05 08:22
Mundurowy profil jest na obecne czasy sporym sukcesem szkoły i jej Dyrekcji,jest to dobra odpowiedź na potrzeby rynku pracy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Maciej 2019-07-05 10:08
Ciekawe czy PiS zdecyduje się zlikwidować powiaty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Mieszkaniec 2019-07-07 11:57
Dlaczego tak zacna szkoła ma najgorsze wyniki z egzaminów maturalnych w Powiecie? Nie świadczy to dobrze o dyrekcji tej szkoły, ale dla Pana Starosty to chyba nie jest ważne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn