W piątek rusza nowa edycja "Projektu Plaża". Tradycyjnie już ekipa "Projektu Plaża" zaprasza do miasteczka TVN na Plaży Centralnej, które będzie tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku. Z myślą o najmłodszych powstanie strefa "Kids Club".

W jej ramach do dyspozycji dzieci będą plac zabaw oraz animatorzy, którzy przeprowadzą wiele konkursów z upominkami. Również starszym nie zagrozi nuda. Kiedy maluchy skupią się na budowaniu fortec z piasku, nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach - pływanie na desce SUP czy skakanie na trampolinie wodnej. Na zwolenników mniej "ekstremalnych" sportów czekać będą zajęcia z zumby. Znajdzie się także coś dla sympatyków spokojniejszej rozrywki - ci swoje miejsce z pewnością znajdą w kąciku czytelniczym. Wieczory z kolei to czas filmomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się na leżaku w strefie kina letniego player.pl.

Ekipa TVN nie rezygnuje także z największej atrakcji "Projektu Plaża", czyli spotkań ze znanymi i lubianymi. Tym razem w "Strefie Gwiazd" gościć będą aktorzy oraz uczestnicy popularnych seriali i programów grupy TVN Discovery Polska (m.in. "Na Wspólnej", "Top Model", "19+" czy "Big Brother") oraz artyści muzyczni. To wszystko na miejscu. A co dla widzów przed telewizorami? O tym, co dzieję się w miasteczkach TVN, informować będzie przez całe wakacje studio "Dzień Dobry Wakacje" oraz reporterzy TTV w "Tymczasem na plaży". Z kolei Oliver Janiak zrelacjonuje spotkania z gwiazdami w programie "Co za tydzień" na antenie TVN i TVN Style. Nie zbraknie newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim - letniego klimatu.

W tym roku dobrą zabawę nad morzem wspierają DAX, Volkswagen z programem "Mali ratownicy", Kikkoman, Województwo Dolnośląskie, Tarczyński i e-obuwie.

HARMONOGRAM IMPREZY - PROJEKT PLAŻA 2019:

09:00 - 17:00 KLUB PROJEKTU PLAŻA (piątek, sobota, niedziela)

09:00 - 17:00 AKTYWNA PLAŻA - KONKURSY Z NAGRODAMI / ROZGRYWKI SPORTOWE: summer games, ścianka wspinaczkowa, animacje, zumba

09:00 - 17:00 KIDS CLUB strefa dziecięca, plac zabaw, animacje, konkursy.

12:00 - 15:00 GWIAZDY TVN rozmowa z gwiazdami, panel dyskusyjny, autografy

21:00 - 23:30 KINO PLENEROWE (piątek, sobota)

Komentarze  
+1 # Kamila 2019-07-11 22:50
W ubiegłym roku korzystaliśmy z rodziną z atrakcji projektu plaża w Kołobrzegu. Było super tylko pogoda nie dopisala :sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Quinn 2019-07-19 07:44
Hej, osobiście zupełnie zgadzam się z powyższym !


my web site ... Aśka: http://jarzebina.kobierzyce.pl/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn