Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta zaprasza na spektakl muzyczny "BODO...tanga", który odbędzie się 14 lipca (niedziela) o godzinie 19. Scena plenerowa RCK ul. Solna 1, wstęp wolny. Wydarzenie jest realizowane w ramach "Mostu Kulturalnego Poznań - Kołobrzeg".

"BODO...tanga" to spektakl muzyczny, podczas którego Katarzyna Tapek i Radosław Elis, aktorzy Teatru Muzycznego w Poznaniu, będą przekonywać, że nie wszyscy mężczyźni to dranie, że kobiecy sex appeal nie musi być bronią śmiertelną, a godzina dziewiąta nie musi być jedyną, kiedy ONA i ON mogą się spotkać... "Już taki jestem zimny drań", "Sex appeal to nasza broń kobieca", "Umówiłem się z nią na dziewiątą" - to tytuły piosenek, które znamy niemal wszyscy i które wśród wielu innych niezapomnianych melodii wykonają w Kołobrzegu: Katarzyna Tapek (śpiew), Radosław Elis (śpiew), Michał Gajda (akordeon), Jan Zeyland (fortepian), Piotr "Max" Wiśniewski (kontrabas) i Mirosław Kamiński (perkusja).

Tegoroczny "Most Kulturalny Poznań-Kołobrzeg" latem, to dwie propozycje dla miłośników przedwojennych melodii oraz muzyki klasycznej w znakomitym wydaniu. Ta druga czeka nas 22 sierpnia, podczas finału XIX Międzynarodowego Festiwalu "Muzyka w Katedrze" i będzie to koncert pt. "Muzyka Katedr" w wykonaniu Orkiestry Świętego Marcina pod dyrekcją Piotra Deptucha z solowymi partiami Łukasza Kuropaczewskiego i Aleksandra Dębicza. W ramach Mostu przygotowywana jest również niespodzianka jesienią.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn