Plac przy ulicy Basztowej, o którym mówiliśmy w czerwcu nie zostanie zmodernizowany. Mieszkańcy chcieli aby znajdował się tu plac zabaw, bo miejsce to od dawna jest bardzo zaniedbane. Projekt na wyremontowanie placu ma zostać zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego, który rusza już15 lipca.

Kiedy miesiąc temu mówiliśmy o placu przy ulicy Basztowej, miejsce to było zaniedbane, zaśmiecone, i jak podkreślali mieszkańcy niebezpieczne do zabaw dla ich dzieci. Dzisiaj niestety niewiele się zmieniło.

W związku z tym, że plac ten nie znajduje się w ewidencji placów zabaw, nie może on zostać zmodernizowany. Jednak jak zapowiedziała radna Renata Brączyk jest szansa na to, aby powstało tu miejsce zabaw dla dzieci.

A dzieci bardzo by chciały aby w tym miejscu powstał prawdziwy plac zabaw, bo teraz nierzadko bawią się na ulicy. 

Pomysł aby stworzyć projekt nowego placu i złożyć go do Budżetu Obywatelskiego bardzo spodobał się mieszkańcom.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn