W weekend odbyła się I edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Przemysława Gintrowskiego "Pamiątki". W programie Przeglądu znalazła się szeroka gama prezentacji artystycznych: konkurs piosenki, koncerty i spektakle. 

 Organizatorzy I Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Przemysława Gintrowskiego byli z nim związani osobiście. Chcieliśmy żeby Przemek był cały czas z nami obecny mówili.

I edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Przemysława Gintrowskiego trwała 2 dni. W piątek w Regionalnym Centrum Kultury odbyła się część konkursowa. Wystartowało w niej 16 wykonawców całej Polski. W sobotę śpiewano piosenki, do których muzykę skomponował sam Przemysław Gintrowski. Dla jego żony i córki to było bardzo ważne wydarzenie.

Nagrodzeni w konkursie to : Bartosz Kaisera  z Trójmiasta III miejsce, II miejsce jury postanowiło przyznać Zuzannie Wiśniewskiej z Torunia, Zwycięzcą konkursu głównego w ramach I Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Przemysława Gintrowskiego „PAMIĄTKI” został Jakub Zuckerman z Krakowa.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn