Nie dość, że silni, to mają wielkie serca. W sobotę, członkowie boxa Rams Training House zorganizowali charytatywne zawody crossfitowe podczas, których kwestowali na rzecz kołobrzeskiego hospicjum.

 

1 grosz za 1kg. Pod takim hasłem w sobotę w siedzibie Rams Training House odbyła się zbiórka pieniędzy na kołobrzeskie hospicjum. Akcja polegała na tym, że 14 osób, w tym kobiet i mężczyzn, wykonywało bardzo wymagający trening o nazwie Iron Linda. Za każdy „przerzucony” kilogram, sponsorzy zobowiązali się wpłacić na konto hospicjum 1gr. Łącznie przerzucono ponad 700 ton ciężarów.

Godnym podziwu jest fakt, że członkowie Ramsów tworzą jedna wielką rodzinę i pomimo codziennej rywalizacji na treningach zawsze się wspierają, a teraz razem pomogli najbardziej potrzebującym.

Dokładna kwota ze zbiórki będzie znana pod koniec tygodnia.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn