Sezon letni w pełni, a co za tym idzie do Kołobrzegu przybywa wielu turystów. A na tym niestety korzystają organizatorzy nieuczciwej gry w trzy kubki, w której gracze tracą nawet po kilka tysięcy złotych. W tym roku nad deptakiem ulicy Rodziewiczówny zawisły banery z ostrzeżeniem przed oszustami. 

W dzielnicy uzdrowiskowej jak co roku niestety pojawiają się osoby proponujące nieuczciwą „grę” w tzw. trzy kubki. Mimo, że policja regularnie ostrzega przed braniem udziału w grze, wciąż znajdują się osoby, które dają się nabrać oszustom.

Policja propaguje także akcje profilaktyczne, m.in. w postaci banerów z informacją „Uważaj! Gra w trzy kubki przynosi zawsze marne skutki”. Komunikat z ostrzeżeniem jest też wyświetlany na telebimie przy ulicy Mickiewicza.

Organizatorom gry w trzy kubki, jak mówi Tomasz Kwaśnik, grozi jedynie kara grzywny, ponieważ proceder ten podlega pod kodeks wykroczeń. 

 

Komentarze  
+3 # Kibic 2019-07-19 04:32
cyt :"Mimo, że policja regularnie ostrzega przed braniem udziału w grze, wciąż znajdują się osoby, które dają się nabrać oszustom."

Naiwnych trudno zniechęcić do dreszczyku i hazardu,ale.....

Zlikwidować zorganizowaną perfekcyjnie grupę(jest już w niej od ubiegłego roku kobieta) to Policja i SM,SG,ABW,ŻW oraz podkomisja Pana Antoniego powinni potrafić.
Ostrzegać i "zutylizować" przedsiębiorców od 3 cukierków
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Nola 2019-08-31 02:15
Witam chciałem tylko powiedzieć, że strona bardzo długo się uruchamia.


Here is my web-site - Teofil Sieminski: https://www.domkredytowy-expert.pl/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn