W najbliższy czwartek, 25 lipca, Kamil Nosel z ekipą Radia ZET odwiedzi Kołobrzeg. Kto jako pierwszy "przybije z nim piątkę" wygra skuter o wartości 18 tys. zł.

 

 

"Znajdź Nosela" to wakacyjna akcja Radia ZET, w której zadaniem uczestników jest odnalezienie Kamila Nosela. W każdy czwartek lipca i sierpnia satyryk, słynący z wkręcania słuchaczy, pojawi się w jednym z polskich miast. Wskazówki dotyczące miejsca jego ukrycia podawane są na antenie Radia ZET już od 9 rano. Dodatkowe podpowiedzi można też znaleźć na Instagramie (radio_zet). Osoba, która jako pierwsza odnajdzie Kamila Nosela i "przybije z nim piątkę" odjedzie markowym skuterem. Zadanie nie jest proste, bo Kamil za każdym razem przebiera się za inną postać. Do tej pory był już kobietą, wędkarzem i osobą koszącą trawy. Jak będzie w Kałobrzegu?

 

info i foto: Radio Zet

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn