Kawał dobrej muzyki rozbrzmiał w Korzystnie. Utwory Oddziału Zamkniętego z Krzysztofem Jarym Jaryczewskim w składzie, współzałożycielem Oddziału Zamknietego w latach 80-tych, wciąż rozgrzewają publiczność, która wczoraj bawiła się wyśmienicie.

Przed rokiem na scenie w Korzystnie wystąpiła legenda Disco Polo – Shazza. Tym razem Gmina Kołobrzeg i strażacy z OSP Korzystno postawili na legendę rocka. W repertuarze zespołu Jary Oddział Zamknięty znalazły się utwory grupy Jary Band oraz największe hity legendarnego Oddziału Zamkniętego, który popularność zdobył w latach 80. Pierwszym wokalistą i współzałożycielem grupy był właśnie Krzysztof Jary Jaryczewski, z którym zespół święcił największe sukcesy. Hity ,,Obudź się”, ,,Andzia i ja”, ,,Ten Wasz Świat”, ,,To tylko pech”, ,,Na to nie ma ceny” stanowią dorobek polskiego rocka. Grupa Jary Band utrzymana w duchu Oddziału Zamkniętego nagrała takie utwory jak ,,Zerostan”, ,,Ile można” czy ,,Tamten wzrok”. Na bogatą twórczość składają się także najnowsze piosenki stworzone pod szyldem Jary Odział Zamknięty - ,,Stół”, ,,Iluzja” czy ,,Dobrolandia”. Część z wymienionych utworów można było usłyszeć w Korzystnie.

 

 

źródło: www.gmina.kolobrzeg.pl

 

Komentarze  
+6 # andrzej 64 2019-07-28 15:41
znam zespol oddzial zamkniety bo sam bylem na ich koncertach to byly piekne lata 80 i to byla prawdziwa muzyka i to ze wystapil w korzystnie a nie jak inne gwiazdy albo warszaw wroclaw trojmiasto krakow a tu po prostu w pieknej polskiej wsi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Tomek 68 2019-08-07 15:59
Byłem na tym koncercie.Na co dzień słucham ostrzejszych dźwięków ale chciałem podziękować Całemu Oddziałowi Zamkniętemu za wspaniały koncert.A A strażakom za bardzo udany festyn.Pozdrawiam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Latoya 2019-08-30 23:14
Hej, osobiście absolutnie zgadzam się z Twoim tekstem !my web page - Julka: http://babadu.waw.pl/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn