W ramach pierwszej edycji ogólnopolskiego projektu "Wakacje z Klimatem" w najbliższy wtorek 30 lipca w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Galla Anonima odbędzie się piknik ekologiczny.

Impreza ma charakter otwarty i skierowana jest do wszystkich grup wiekowych. W programie 20 wydarzeń edukacyjnych m.in.: stanowiska eksperckie -odnawialne źródła energii, rowerowe kino bez prądu, warsztaty ekologiczne, gry, zabawy, konkursy z nagrodami oraz spektakl teatralny dla dzieci „Nad Kolorową Rzeczką”.
Działaniami towarzyszącymi będą: stoiska z książkami i produktami ekologicznymi oraz punkt odbioru zużytych baterii.

Po godzinie 15. fragmenty książek będzie czytała Krystyna Czubówna, do niedawna jedna z najbardziej popularnych polskich prezenterek, a obecnie najbardziej chyba rozpoznawalny lektor wielu filmów dokumentalnych, głównie przyrodniczych. Szczegółowy program imprezy na plakacie.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn