Za nami już połowa wakacji. Pogoda dopisuje,a kołobrzeskie plaże chętnie odwiedzają zarówno turyści, jak i mieszkańcy. Czy na naszych plażach jest bezpiecznie? O to zapytaliśmy kołobrzeskich ratowników.

 

Połowa wakacji to czas na pierwsze podsumowanie sytuacji na kołobrzeskich plażach. Biorąc pod uwagę informacje o wypadkach nad wodą docierające z całej Polski, możemy stwierdzić,ze na naszych plażach jest bezpiecznie. W tym roku nie było żadnej ofiary śmiertelnej.

Jak co roku, dużym problemem jest wchodzenie na falochrony. Plażowicze często nie zdają sobie sprawy jak bardzo jest to niebezpieczne.

Kolejnym problem są niedopilnowane dzieci. Nagminnie zdarzają się sytuacje, kiedy opiekunowie  tracą z oczu swoje pociechy  i dochodzi do zaginięć.

W razie zauważonego niebezpieczeństwa zawsze można posłużyć się numerem alarmowym 112 lub 

601 100 100. 

W tym sezonie kołobrzeskich plaż  pilnuje ponad 50 ratowników w godzinach od 10 do 18.

Komentarze  
+1 # dla dobra dzieci 2019-07-29 22:55
Te wyodrębnione odcinki plaży
Tzw kołobrzeskiego Anny Ksiestwa
Oznaczone jako prywatne
To tylko balon próbny sondażowy

Czy podział gruntu omówiony
Przy krabikach " u Przyjaciół i Sowy" :-?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn