Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali 29 i 31-latka, którzy odpowiedzialni są za uszkodzenie ciała oraz groźby pozbawienia życia kierowane do trzech osób. W sumie podejrzani usłyszeli trzy zarzuty, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Kołobrzescy policjanci zostali powiadomieni o tym, że mężczyźni w rejonie molo zaatakowali młode osoby grożąc im bronią. Skierowani na miejsce Policjanci ustalili, że przed ich przybyciem do siedzących na schodach osób podeszło dwóch mężczyzn i bez powodu zaatakowali przy użyciu broni grożąc pozbawieniem życia. Jeden z mężczyzn kopnął zgłaszającego wybijając mu zęby. Sprawcy po ataku oddalili się taksówką. Kolejne zgłoszenie było w rejonie stacji paliw przy ulicy Koszalińskiej ci sami sprawcy w ten sam sposób grozili pozbawieniem życia kolejnej osobie.

Policjanci kryminalni znając rysopisy agresorów zatrzymali jednego z mężczyzn, 29-letniego mieszkańca Kołobrzegu. Drugi ze sprawców, 31-latek został zatrzymany następnego dnia. Bronią, którą grozili okazał się być pistolet na metalowe kulki. Po przesłuchaniu pokrzywdzonych oraz świadków, sprawcy usłyszeli zarzuty kierowania gróźb karalnych oraz uszkodzenia ciała. Decyzją Prokuratury Rejonowej w Kołobrzegu zastosowano wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za przestępstwa, które popełnili podejrzanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze  
+4 # iwat 2019-07-31 07:25
hi hi ,za pobicie ksiedza areszt a zwyklego czlowieka dozor ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn