Po raz pierwszy grzybowski Festiwal Zupy Grzybowej trwa aż trzy dni. To największa impreza w Gminie Kołobrzeg tego lata. Wydarzeniem towarzyszącym festiwalowi jest spotkanie z rękodziełem, poprzez trwający trzy dni jarmark artystyczny. Gwiazdą pierwszego dnia imprezy była Cleo.

Jej kariera nabrała rozpędu po występie na 59 Konkursie Piosenki Eurowizji w Kopenhadze wraz z Donatanem, gdzie wykonała utwór ,,My Słowianie”. Teledysk do jej utworu ,,Łowcy Gwiazd” w serwisie You Tube uzyskał ponad 65 mln wyświetleń. Wśród hitów artystki wymienić należy piosenki ,,Mi-Sie”, ,,Zabiorę Nas” czy ,,Noc”. Na scenie w Grzybowie można było usłyszeć najnowszy przebój piosenkarki ,,Za Krokiem Krok”. Cleo wzięła udział w jednej z edycji telewizyjnego formatu ,,Taniec z gwiazdami”, zajmując 3 miejsce oraz jest jurorką muzycznego show ,,The Voice Kids”.

Dzisiaj, drugiego dnia festiwalu, wystąpi zespół Kombii (koncert 20.30). Wcześniej, od godziny 16.00 wielkie gotowanie zupy grzybowej (ok 2 tys. porcji). Jarmark czynny od godziny 10.00. Zapraszamy.

Komentarze  
+1 # andrzej 64 2019-08-10 17:16
a gdzie sie podzala zupapomidorowa lub ogorkowa :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn