Kołobrzescy kryminalni ustalili, że 36- latek posiada narkotyki. W zajmowanym przez niego mieszkaniu policjanci znaleźli amfetaminę i marihuanę, które były ukryte w wirówce.

 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku prowadzonych działań ustalili i zatrzymali 36-letniego mieszkańca Kołobrzegu, podejrzewanego o posiadanie substancji psychotropowych. W trakcie przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania funkcjonariusze znaleźli w wirówce blisko 15 gramów amfetaminy i marihuany. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się w całości do zarzucanego mu czynu.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość - nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze  
0 # dla dzieci dobra 2019-08-12 18:13
Ksiedzobije osiedle potentatów
I ich żwawych z krainyU kamratów ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn