Nie ma i nie będzie tolerancji dla osób znieważających i naruszających nietykalność cielesną policjantów. Przekonał się o tym 30-latek, który zaatakował interweniujących stróży prawa. Mężczyźnie grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Policjanci wspierający sezon letni w Kołobrzegu zostali wezwani do osób spożywających alkohol w miejscu publicznym. Interweniujący stróże prawa na miejscu wylegitymowali trzy osoby, dwie kobiety i mężczyznę. W trakcie czynności legitymowany 30-latek z Kołobrzegu był pobudzony, zaczął zachowywać się agresywnie i wyzywać funkcjonariuszy. Podczas doprowadzenia do radiowozu mężczyzna ugryzł jednego z policjantów w rękę. Po obezwładnieniu, agresor został zatrzymany i przewieziony do jednostki. Przy mężczyźnie policjanci znaleźli narkotyki w postaci LSD. Dodatkowo, po przeszukaniu miejsca zamieszkania ujawniono niedozwolone substancje w postaci extasy.

Dziś zatrzymany usłyszał zarzuty posiadania zabronionych substancji oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Za powyższe przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn