Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali 21-latka, który jechał samochodem pod wpływem narkotyków. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał prawa jazdy.

Teraz mężczyzna odpowie m.in. za niezatrzymanie się do kontroli, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci patrolujący rejon ulicy Koszalińskiej, zauważyli pojazd marki Daewoo, którego kierowca zaczął zachowywać się podejrzliwie, popełnił również wykroczenie drogowe niestosując się do znaków poziomych. Policjanci postanowili zatrzymać ten pojazd do kontroli, jednak kierujący na sygnały funkcjonariuszy nie reagował i zaczął uciekać. Mundurowi podjęli pościg za samochodem. Kierowca wjechał w ulicę Grochowską i w trakcie jazdy wyskoczył z samochodu. Mężczyzna zaczął uciekać pieszo. Policjanci widząc to podjęli pościg i po chwili ujęli mężczyznę.

Jak okazało 21-latek był pod wpływem amfetaminy, co wykazał narkotest i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Samochód, którym kierował nie miał aktualnych badań technicznych. Mężczyzna został doprowadzony do policyjnego aresztu.

Komentarze  
-2 # Fight Łapa 2019-09-09 20:36
Dostanie rok w zawiasach, co będzie nauczką dla innych. Jaką nauczką?
Można? Można!
Chory kraj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Lili 2019-09-09 23:12
No Areczek Krulikowski szaleje brawo :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Bru 2019-09-11 20:38
Haha , na pewno tylko wiek coś sie nie zgadza i nazwisko ,!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn