Fit Day z Fit Lovers to weekendowa propozycja dla mieszkańców. Na plaży przy molo promowano zdrowy tryb życia, a do udziału w tym promowaniu zaproszono kołobrzeskich trenerów i instruktorów oraz znanych fit youtuberów Pamelę Stefanowicz i Mateusza Janusza. 

To był sportowy dzień na plaży. Miasto chcąc zachęcić mieszkańców do zdrowego i aktywnego trybu życia na plaży przy molo zorganizowało Fit Day. 

Gry i zabawy ruchowe, pokazy sztuk walki, pokazy pole dance min takie aktywności proponowano podczas wydarzenia. Główną atrakcją było spotkanie z Fit Lovers, popularną parą sportowców Pamelą Stefanowicz, pochodzącą z Kołobrzegu i Mateuszem Januszem.  Uczestnicy Fit Dnia mogli wziąć udział w treningu i sportowych konkursach przygotowanych przez Fit Lovers, a ci zachęcali do uprawniania sportu. Przekonywali, że każdy znajdzie dla siebie taką formę aktywności, która będzie sprawiać radość.

Kołobrzeski Fit Day z Fit Lovers został przygotowany z myślą o mieszkańcach. I szczególnie dla tych młodszych było to nie lada wydarzenie.

Komentarze  
+2 # Podatnik 2019-09-10 18:35
Pieniądze wydajecie na pierdoły!Lepiej dofinansujcie szkoły , bo tam często na papier toaletowy brakuje !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn