Ostatnie ulewy dały się we znaki mieszkańcom nie tylko na terenie miasta. Poszkodowani zostali również działkowicze z ogródków działkowych w Bezprawiu.

 

Rodzinny Ogród Działkowy w Bezprawiu sąsiaduje z Kombinatem Budowlanym. To Kombinat zdaniem działkowiczów jest winny nieszczęścia, które ich dotyka, ponieważ stamtąd spływa błoto szlamowe, zalewające ogródki.

Według działkowiczów, problem powstał na skutek złego wyprofilowania powierzchni nawiezionej ziemi na terenie Kombinatu oraz zasypania studzienki odpływowej, przez co około 10 działek zostało podtopionych i zasypanych.

Prezes Ogrodu Działkowego zwrócił się do Prezesa firmy Kombinat Budowlany o rozwiązanie problemu.

Jan Piątek czuje się bezsilny w tej walce, dlatego wczoraj wystąpił z oficjalną prośbą o pomoc do Starostwa oraz innych organów.  

O komentarz w tej sprawie wystąpiliśmy do przedstawiciela Kombinatu Budowlanego. Czekamy na odpowiedź. 

Komentarze  
+1 # Dla dzieci dobra 2019-09-12 19:49
Bojca z bratniej Prytmyny
Szto biegajet z pepesza

A strjelajet do kobiet
Na drodze toze zalało ?
Boc wody była niemalo :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook