W sobotę 14 września, w ramach Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa odbędzie się II Gra Miejska pt. "Na tropie historii kołobrzeskiego uzdrowiska".

Organizatorzy zapraszają wszystkich młodszych i starszych na "spacer" historyczny po naszej lokalnej małej ojczyźnie. Wszyscy, którzy wezmą udział w Grze są zwycięzcami, nie chodzi o rywalizację, wręcz przeciwnie, każdy uczestnik jest ważnym ogniwem tej Gry. Poruszając się po ulicach miasta, uczestnicy otrzymają plan miasta (część uzdrowiskowa), do tego dwadzieścia ilustracji. Zadaniem będzie polegało na połączeniu ilustracji ze zdjęciem na planie. Każda Drużyna otrzyma jeszcze zestaw dwudziestu pytań o historii Kołobrzegu. Wszyscy otrzymają atrakcyjne upominki.

Początek o godz. 11.00 na dziedzińcu Fortu Ujście (latarnia morska). Planowany koniec około godz. 15.00.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn