Dom Pomocy Społecznej we Włościborzu obchodził jubileusz 50-lecia swojej działalności.

 

Dom Pomocy Społecznej we Włościborzu prowadzi swoją działalność od 1969 roku. Dom przeznaczony jest dla ludzi przewlekle somatycznie chorych. Dysponuje 85 miejscami we Włościborzu i 20 miejscami na Filii DPS w Kołobrzegu. Placówka wyposażona jest w windę, podjazdy dla osób niepełnosprawnych, jadalnie, pracownię terapii zajęciowej. Ponadto posiada teren rekreacyjny z licznymi alejkami, murowanym grillem, ławeczkami, dodatkowo na terenie znajduje się piękny staw.

Jubileusz był okazją do wspomnień i podziękowań tym wszystkim, którzy przez te wszystkie lata angażowali się w działalność Domu oraz wręczenia nagród jubileuszowych pracownikom placówki. Dzięki codziennej, ciężkiej pracy całego personelu to miejsce, niezmiennie od 50 lat jest dla wielu osób prawdziwym domem, w którym na co dzień znajdują opiekę, pomoc i poczucie bezpieczeństwa. Z okazji 50-lecia istnienia Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu w imieniu Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego oraz Zarządu Powiatu w Kołobrzegu list gratulacyjny i kwiaty na ręce dyrektor Małgorzaty Rzepki-Klincewicz wręczył wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś.

Na kolejne lata działalności Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu życzymy realizacji wszystkich planów i zamierzeń. Dyrekcji i pracownikom życzymy dużo sił do dalszej efektywnej pracy zawodowej, rozwijania potencjału Domu, satysfakcji z osiąganych sukcesów, a ponadto szczęścia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Komentarze  
+3 # Kibic 2019-09-15 07:45
Za Państwa ciężką,zaangażowaną,czasami mało widoczną oraz słabo opłacaną pracę składam Podziękowanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn