Dzisiaj rozpoczynają się Zachodniopomorskie Dni Dziedzictwa. Tytuł tegorocznej edycji brzmi "W drodze". Imprezy towarzyszące potrwają do 26 września. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

 

P R O G R A M

14 WRZEŚNIA 2019

DZIEDZINIEC LATARNI MORSKIEJ - godzina 11:00 Otwarcie Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa przez Prezydenta Miasta Kołobrzeg

GRA MIEJSKA "Na tropie historii kołobrzeskiego uzdrowiska". Regulamin na www.muzeum.kolobrzeg.pl Podsumowanie gry - 15:00

BAZYLIKA MNIEJSZA - godzina 21:00 - 22:00 "Bazylika wieczorową porą" - zwiedzanie z przewodnikiem (prosimy z zabranie latarek). Ostatnie wejście o godzinie 21.30.

 

21 WRZEŚNIA 2019

MARINA SOLNA - 14:00 - 18.30 FESTYWAL RYBNY, m.in. animacje dla dzieci, konkursy, otwarty konkurs kulinarny (potrawa z ryby), występy zespołów muzycznych, wystawa rękodzieła lokalnych wytwórców.

 

23 WRZEŚNIA 2019

"KOŁOBRZEG W DRODZE… MOJA WIZJA MIASTA W XXI WIEKU" Ogłoszenie konkursu plastycznego dla szkół podstawowych.

 

26 WRZEŚNIA 2019

MUZEUM ORĘŻA POLSKIEGO (ul. Armii Krajowej 13) - godz. 18:00 "Z miast kresowych i wsi … do Kołobrzegu": "Migracje z kresów dawnej II RP na tzw. ziemie odzyskane po 1945 - casus Pomorza Zachodniego" - wykład Anety Popławskiej-Suś z Centrum Dialogu Przełomy Muzeum Narodowe w Szczecinie.

Śpiewanie piosenek kresowych, degustacja kresowych specjałów.

Komentarze  
+3 # eskal 2019-09-14 06:27
BEZCZELNI znów błysną.Panowie Marek H. Janusz i Stanisław G. Tyle "honoru" na raz to nie wiem czy się np. w Bazylice zmieści. To jest właśnie moralność jaczejki Platformy ,jak Milicja ,Obywatelskiej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Dla dzieci dobra 2019-09-14 10:34
Dziedzictwa czego ?
Przejęcie FeSStungu
Zwan Citi Kolobrzeg

Przez braci dwojga
Rijezuny z Wolynia
I Potomnych SS jak i
Wermachtu niemieckiego :o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn