Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali dwóch sprawców, którzy dokonali szeregu kradzieży plastikowych osłon halogenów z samochodów marki Audi. Łączna wartość strat jaką wycenili pokrzywdzeni wyniosła ponad 71 tysięcy złotych.

 

Sprawcy usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży. Policjanci z Kołobrzegu prowadzący postępowanie w sprawie kilkudziesięciu kradzieży plastikowych elementów osłon halogenów z pojazdów marki Audi, zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu koszalińskiego 30 i 31-latka. Mężczyźni swój przestępczy proceder rozpoczęli w lutym tego roku i na przestrzeni kilku miesięcy, jak ustalili policjanci, na terenie Kołobrzegu, Ustronia Morskiego i Sianożętach kradli z zaparkowanych pojazdów plastikowe osłony. Mundurowi przesłuchali zatrzymanych mieszkańców powiatu koszalińskiego dokładnie ustalając okoliczności wszystkich dokonanych przez niech przestępstw. Mężczyźni przyznali się do winy. W przypadku 31-latka przedstawiono 36 zarzutów kradzieży, natomiast 30-latek usłyszał 4 zarzuty, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy został przekazany do Prokuratury. Sprawcy zostali objęci policyjnym dozorem.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn