W ostatnich dniach na terenie naszego powiatu doszło do kilkunastu kolizji i wypadków drogowych. Niestety problemem jest wciąż prędkość, brawura i alkohol.

 

Od początku września na drogach powiatu kołobrzeskiego policjanci odnotowali 114 kolizji i 6 wypadków. Nie zabrakło też kilku nietrzeźwych kierujących. Przekraczanie dozwolonej prędkości, niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, a także złe warunki atmosferyczne to najczęstsze przyczyny ostatnich wypadków.

Kołobrzescy policjanci zapowiadają, że będą sukcesywnie zmierzać do poprawy bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym, poprzez zdecydowane reagowanie na wykroczenia mające wpływ na powstanie zdarzeń drogowych. Łamiący fundamentalne zasady ruchu drogowego muszą liczyć się ze zdecydowaną i konsekwentną reakcją mundurowych. Kołobrzeska grupa SPEED będzie zdecydowanie reagować na wszelkiego rodzaju piractwo drogowe. UNIKAJMY NADMIERNYCH PRĘDKOŚCI, BRAWURY I POŚPIECHU.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn