To taka niekończąca się historia mówi z pewnym zdziwieniem radny Krzysztof Plewko. Woda płynąca do rowu przy ulicy Plażowej miała zostać zatamowana. I tak było, ale przez chwilę, bo dzisiaj znowu płynie.

Jeszcze wczoraj podczs konferecji prasowej słyszeliśmy, że wypływ wody przy ulicy Plażowej został zatamowany. Mówili tak Czesław Hoc i Henryk Carewicz. Zapowiedzieli, że to wstępna informacja, a oficjalna będzie za dwa dni. Dzisiaj na miejscu stwierdziliśmy jednak, że woda wypływa nadal. 

Sprawą wykonanego kilka lat temu przez prywatnego inwestora odwiertu i w następstwie wypływającą do rowu wodą od początku zajmował się radny Krzysztof Plewko. Dlatego poprosiliśmy go dzisiaj o komentarz. Nie sądziliśmy jednak, że wrócimy do punktu wyjścia. Plewko sytuacją jest załamany. Powiedział nam, że po informacji, którą otrzymał od prezydent Anny Mieczkowskiej był wcześniej na miejscu i widział zmianę. Co się od tego czasu wydarzyło nie wiemy. Ale w całej tej historii jak mówi radny jest wiele znaków zapytania.

W tej sprawie dzisiaj zwróciliśmy się do Wód Polskich, Czesława Hoca i Anny Mieczkowskiej. Czekamy na odpowiedzi. 

Komentarze  
+11 # B-17 2019-10-09 16:20
A skąd ta woda wypływa !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Kołobrzeg 2019-10-09 22:15
Woda wypływa z odwiertu na głębokości około 30 m wykonanego niezgodnie z prawem geologicznym w grudniu 2014 roku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Teo 2019-10-11 18:41
No i co ma się marnować nie ma pomysłu ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # bobo 2019-10-10 01:39
Moze ktos mi powie jaka to woda i dlaczego przeszkadza ze splywa do rowu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn